У зв'язку з великим потоком інформації через COVID-19 ВezBid надає послуги локального моніторингу.

Пріоритет кібербезпеки у світі

BezBid кибербезопасность

Складно знайти сучасний бізнес, який би не був представлений в інтернеті власним сайтом чи хоча б сторінками у соцмережах. Як і в офлайні, онлайн потрібно приділяти увагу безпеці свого бізнесу, а отже, піклуватися про захист даних в інтернеті. Сайт, як і особисті сторінки, слід захищати від злому, крадіжки персональних даних клієнтів та партнерів.

Особливо важлива кібербезпека для сайтів компаній, які дбають про свою репутацію та безпеку даних. Однією із таких компаній є національний фармацевтичний виробник ПРАТ «ФІТОФАРМ», який звернувся за перевіркою свого ресурсу fitofarm.ua.

Захист сайту включає комплексні роботи із забезпечення безпеки:

  • баз даних, що зберігаються на серверах;
  • даних про користувачів, покупців, постачальників;
  • захист від досс-атак;

Забезпечити кібербезпеку бізнесу допомагає bezbid.com.

Кіберзахист сайту з bezbid.com

Хакерські атаки можуть бути спрямовані не лише на сайти державних установ, банків та міжконтинентальних корпорацій. Будь-який бізнес, у тому числі і локальний, може зазнати нападу зловмисників у мережі. Щоб спокійно продовжувати роботу в інтернеті, потрібний надійний кіберзахист, який може забезпечити bezbid.com.

Безпека сайту починається з локального моніторингу. Під час перевірки ресурси тестуються на вразливість до DOS-атак, проводиться перевірка достовірності інформації та можлива приналежність до країн-агресорів. Перевірка сайту проводиться українськими фахівцями з кібербезпеки, після чого сайти заносяться у відкритий каталог, доступний кожному користувачеві мережі.

На запит клієнта моніторинг проводиться локально по регіону або по всій Україні. Для ресурсу fitofarm.ua було проведено комплексну перевірку безпеки:

  1. визначення першоджерел та достовірності даних на сайті;
  2. згадка в інтернеті;
  3. перевірка вразливості.

Ресурс успішно пройшов усі необхідні процедури та є безпечним для відвідувачів.

Навчання інтернет-користувачів навичкам кібербезпеки

Одним із напрямків діяльності bezbid.com є навчання персоналу інтернет-магазинів та користувачів мережі основ комп’ютерної грамотності та безпеки. Навчання інтернет-користувачів проводиться фахівцями bezbid.com на запит, також ресурс надає велику базу знань, доступну всім бажаючим. Тут є інформація про правильний вибір хостингу та VPN, про те, як розпізнати вірусні та фішингові програми та багато іншого, що дозволяє максимально убезпечити роботу в інтернеті.

Пройшовши навчання, наші клієнти знають, як убезпечити персональні дані та зробити роботу свого інтернет-ресурсу безпечнішою. Знання дозволяють розпізнати та запобігти DOS-атаці, захистити персональні дані клієнтів, постачальників та партнерів від витоку чи крадіжки. Прості правила допомагають побудувати роботу будь-якого ресурсу так, щоб він був прибутковим та безпечним.