У зв'язку з великим потоком інформації через COVID-19 ВezBid надає послуги локального моніторингу.

Безпека клієнтів muztorg.ua понад усе

muztorg безопасный сайт

Інтернет-магазин muztorg.ua протягом багатьох років пропонує найкраще музичне обладнання для професіоналів та аматорів в Україні. А ще — магазин працює лише з легальними постачальниками музичних інструментів та обладнання та не співпрацює з компаніями, які проводять чи підтримують агресію проти України. Щоб усі клієнти muztorg.ua були у цьому впевнені, сайт пройшов перевірку на bezbid.com.

 

Кібербезпека для музикантів та шанувальників музики

 

Ресурс bezbid.com створений спеціально для тих, кого хвилює безпека відвідуваних сайтів. Сервіс дозволяє виявити:

  • нелегальні товари в інтернет-магазині;
  • потенційно небезпечні сайти.

Захист від погроз в інформаційному просторі в наш час виходить на перший план, і muztorg.ua повністю підтримують цей тренд. Всі покупки в інтернеті повинні бути безпечними, особливо якщо йдеться про дороге обладнання для сцени або звукозапису. Але й доступні за ціною музичні інструменти краще купувати на перевірених ресурсах, яким не страшні віруси та атаки на особисті дані покупців.

 

Перевірка сайту на віруси – це мінімум, який має зробити кожен власник інтернет-ресурсу, щоб забезпечити збереження даних своїх клієнтів та свою репутацію. Не зайвим буде і захист від атак атак, щоб інтернет-магазин не можна було зламати.

 

Атака зловмисників може бути спрямована на отримання персональних даних користувачів, інформацію про постачальників, склади та перевізники. Всі ці дані повинні бути під контролем та в безпеці.

 

Відвідувати muztorg.ua безпечно, перевірено bezbid.com

 

Перевірка сайту показала його повну безпеку від:

  1. вірусів;
  2. DOS-атак;
  3. витоку даних.

Щохвилини хакери по всьому світу атакують особисті сторінки та сайти компаній. Щоб убезпечити себе та своїх клієнтів від подібних загроз, muztorg.ua пройшов повну перевірку на безпеку. Інформація про це є у відкритому каталозі bezbid.com, щоб будь-який користувач мережі може переконатися, що відвідування сайту та покупка на ньому не несе для нього загрози.

 

А щоб ще більше посилити безпеку під час здійснення інтернет-покупок, рекомендуємо:

  • встановити якісний ліцензійний антивірус на ноутбук, ПК або мобільний пристрій, з якого ви робите покупки;
  • використовувати складні, багаторівневі паролі;
  • користуватися перевіреними ресурсами, яким можна довіряти.

Зі свого боку muztorg.ua також веде постійну роботу над забезпеченням безпеки на локальному та всеукраїнському рівні. Комплекс робіт включає регулярний моніторинг ресурсу на вразливості і роботу на репутацію. Увага приділяється країнам-виробникам товарів, які надходять на реалізацію, репутацію та соціальну позицію брендів.

 

Захист сайту muztorg.ua знаходиться під постійним контролем і він посилюється, щоб клієнти могли купувати спокійно та із задоволенням.