У зв'язку з великим потоком інформації через COVID-19 ВezBid надає послуги локального моніторингу.

5 тривожних фактів з кібербезпеки

Кібербезпека

1. Кожні 39 секунд відбувається хакерська атака

 

Дослідження, проведене в школі Кларка в Університеті Меріленда, є одним з перших, в якому була проведена кількісна оцінка майже постійної швидкості хакерських атак на комп’ютери з доступом в Інтернет (в середньому кожні 39 секунд, торкаються кожного третього американця щорічно). Незахищені імена та паролі, які ми використовуємо, дають зловмисникам більше шансів на успіх.

 

2. У США більше 75% одиниць галузі охорони здоров’я були заражені шкідливим ПО за останній рік

 

У дослідженні взяли участь 700 медичних організацій, включаючи медичні установи, агентства медичного страхування і компанії-виробники медичних послуг.

 

3. 95% порушень кібербезпеки відбуваються через людську помилку

 

Кіберзлочинці і хакери проникнуть в вашу компанію через ІТ-відділі, в якому майже немає слабких ланок.

 

4. Загальна вартість кіберзлочинів, скоєних у всьому світі в 2018 році склала більше 1 трильйона доларів

 

Не думайте, що всі ці гроші надходять від хакерів, націлених на корпорації, банки або багатих знаменитостей. Окремі користувачі, такі як ви і я, також є цілями. Поки ви підключені до Інтернету, ви можете стати жертвою кібератак.

 

5. 43% кібератак націлені на малий бізнес

 

64% компаній стикалися з атаками через Інтернет. 62% зазнали фішингові і соціальні атаки. 59% компаній стикалися з шкідливим кодом і ботнетами, а 51% – з відмовами в обслуговуванні.

 

 

Розуміння кібер-гігієни, загроз і можливостей має вирішальне значення для кожної людини та кожного бізнесу в усіх галузях. Знання та освіту в сфері кібербезпеки ви інвестуєте в захист від кіберзагроз.